Olej konopny CBD na spastykę

Wszystko o spastyce

Moderator: Moderatorzy

Olej konopny CBD na spastykę

Postprzez oliwier93 » Pt, 05 maja 2017, 14:30

Witam, a czy ktoś z Was stosował olejek CBD na spastykę??Chciałbym spróbować i ciekaw jestem czy ktoś ma może jakieś doświadczenie w tym temacie...Chodzi mi o coś takiego: https://holyhemp.pl/olejki-cbd/11-oleje ... emium.html
oliwier93
niemowa

Re: Olej konopny CBD na spastykę

Postprzez imede » Śr, 17 maja 2017, 9:53

Tak, olej konopny na pewno w pewnym stopniu działa na spastykę, ale sam go nie testowałem tylko mój znajomy.
Czarnuszka siewna na wątrobę - http://www.czarnuszka-siewna.pl/
imede
niemowa

Postprzez Zubi » N, 28 maja 2017, 14:56

Też jestem ciekaw opinii...ostatnio spastyka daje mi mocniej popalić i w zasadzie to bym użył czegokolwiek żeby sobie ulżyć. Nigdy maryśki nie paliłem i nie wiem jak na mnie zadziała...chyba zacznę lajtowo od takiego wynalazku http://dobrekonopie.pl/product/lizak-konopny-12g-kopia/
Zubi
milczek

Postprzez szym » N, 28 maja 2017, 18:40

Zubi napisał(a):Też jestem ciekaw opinii...ostatnio spastyka daje mi mocniej popalić i w zasadzie to bym użył czegokolwiek żeby sobie ulżyć. Nigdy maryśki nie paliłem i nie wiem jak na mnie zadziała...chyba zacznę lajtowo od takiego wynalazku http://dobrekonopie.pl/product/lizak-konopny-12g-kopia/

Lizak nie zadziała.
c4/c5
szym
papla

Postprzez hanka » Pn, 29 maja 2017, 6:59

Od czterech dni przyjmuję olej CBD 15% , oczywiście ze względu na spastykę. bóle neuropatyczne i ...no cóż jak na razie nie ma żadnej poprawy, żadnego zmniejszenia spastyczności czy też zmniejszenia bólu. Krople stosuję zgodnie z zaleceniami : dwa razy dziennie po trzy krople...Próbuję dalej - być może po dłuższym stosowaniu nastąpi poprawa - dam znać na pewno 8)
hanka
niemowa

Postprzez Zubi » Śr, 31 maja 2017, 20:33

szym napisał(a):
Zubi napisał(a):Też jestem ciekaw opinii...ostatnio spastyka daje mi mocniej popalić i w zasadzie to bym użył czegokolwiek żeby sobie ulżyć. Nigdy maryśki nie paliłem i nie wiem jak na mnie zadziała...chyba zacznę lajtowo od takiego wynalazku http://dobrekonopie.pl/product/lizak-konopny-12g-kopia/

Lizak nie zadziała.

Mi działa prawidłowo...spróbuj ręcznie poszukać na stronie dobrekonopie.pl ... Lizak konopny za 2,99;)

hanka napisał(a):Od czterech dni przyjmuję olej CBD 15% , oczywiście ze względu na spastykę. bóle neuropatyczne i ...no cóż jak na razie nie ma żadnej poprawy, żadnego zmniejszenia spastyczności czy też zmniejszenia bólu. Krople stosuję zgodnie z zaleceniami : dwa razy dziennie po trzy krople...Próbuję dalej - być może po dłuższym stosowaniu nastąpi poprawa - dam znać na pewno 8)

Dziękuje za odpowiedz;) Dobrze z pierwszej reki "usłyszeć" opinie o oleju. Szkoda tylko że póki co tak słabo działa, po filmikach z youtube myślałem że poprawa jest natychmiastowa no ale może po czasie zadziała. Zaobserwowałaś jakieś skutki uboczne? Powodzenia w kuracji!
Zubi
milczek

Postprzez hanka » Pn, 05 cze 2017, 9:06

Obiecałam, więc najświeższe informacje po stosowaniu olejku z konopi CanabiGold 15%...No cóż jak na razie zużyłam niemal połowę opakowania, biorę wg zaleceń i niestety - zero zmniejszenia spastyczności, zero zmniejszenia bólów neuropatycznych :evil: Skutków ubocznych BRAK więc ...próbuję dalej z nadzieją na poprawę 8)
hanka
niemowa

Postprzez childtite » Wt, 06 cze 2017, 13:00

hanka napisał(a):Obiecałam, więc najświeższe informacje po stosowaniu olejku z konopi CanabiGold 15%...No cóż jak na razie zużyłam niemal połowę opakowania, biorę wg zaleceń i niestety - zero zmniejszenia spastyczności, zero zmniejszenia bólów neuropatycznych :evil: Skutków ubocznych BRAK więc ...próbuję dalej z nadzieją na poprawę 8)

Nie poddawaj się - efekty mogą przyjść z czasem :) Niekiedy takie leki działają po 1,5 miesiąca.
childtite
niemowa

Postprzez Zubi » Pt, 09 cze 2017, 10:26

Mam jeszcze dwa pytania...Jakiego oleju używasz(firmę) i gdzie go kupiłaś?
Zubi
milczek

Postprzez Gopya » N, 25 cze 2017, 10:22

Nie lubię poznawać dziewczyn na imprezach, chyba że do zabawy na jedną noc :D Zazwyczaj w kawaiarniach, ewentualnie jakieś miejsze puby.
Gopya
niemowa

Postprzez natan21 » Pt, 28 lip 2017, 7:52

Ja stosuję olej konopny cbd 15% https://holyhemp.pl/olej-konopny-cbd/11-olej-cbd-15-10-ml-cannabigold-premium.html i daje radę! Tylko z tym stosowaniem z zaleceniami to nie jest tak do końca...Musisz dopasować ilość kropel i częstotliwość stosowania do swoich potrzeb. Ja stosuje rano 6 kropel, popołudniu w zależności od bólu od 6 do 10 kropel...a wieczorem to tak minimum 10 kropel, a jeśli spasta bardzo męczy to i więcej...I wtedy przynajmniej prześpię całą noc. Ale to trzeba się wybadać...spróbować więcej rzadziej...mniej częściej....to bardzo indywidualne...
natan21
niemowa

Postprzez natan21 » Pt, 28 lip 2017, 7:55

childtite napisał(a):
hanka napisał(a):Obiecałam, więc najświeższe informacje po stosowaniu olejku z konopi CanabiGold 15%...No cóż jak na razie zużyłam niemal połowę opakowania, biorę wg zaleceń i niestety - zero zmniejszenia spastyczności, zero zmniejszenia bólów neuropatycznych :evil: Skutków ubocznych BRAK więc ...próbuję dalej z nadzieją na poprawę 8)

Nie poddawaj się - efekty mogą przyjść z czasem :) Niekiedy takie leki działają po 1,5 miesiąca.

Ja stosuję olej konopny cbd 15% https://holyhemp.pl/olej-konopny-cbd/11 ... emium.html i daje radę! Tylko z tym stosowaniem z zaleceniami to nie jest tak do końca...Musisz dopasować ilość kropel i częstotliwość stosowania do swoich potrzeb. Ja stosuje rano 6 kropel, popołudniu w zależności od bólu od 6 do 10 kropel...a wieczorem to tak minimum 10 kropel, a jeśli spasta bardzo męczy to i więcej...I wtedy przynajmniej prześpię całą noc. Ale to trzeba się wybadać...spróbować więcej rzadziej...mniej częściej....to bardzo indywidualne...
natan21
niemowa

Postprzez olimle » Śr, 04 paź 2017, 10:48

:mrgreen:
olimle
niemowa

Postprzez sasichik » Cz, 12 paź 2017, 16:51

:idea:
sasichik
niemowa