Strona główna

Rozpoczęły się wakacje, przypominamy dla przestrogi.

Miasto Białystok, tuż przed sezonem wakacyjnym, startuje z kampanią społeczną „Ostatni skok”. Kierujemy ją szczególnie do młodzieży i osób wypoczywających nad wodą. Chcemy przypomnieć, że woda to niebezpieczny żywioł i przestrzegać przed ryzykownymi zachowaniami.Gratulujemy pomysłu i całym sercem popieramy.
Więcej informacji o kampanii pod adresem: www.bialystok.pl„Uwolnij swoją moc” – to hasło najnowszej kampanii społecznej, prowadzonej przez Fundację Integracja. Celem kampanii jest poprawa jakości życia osób z niepełnosprawnością, cierpiących z powodu przewlekłego zalegania moczu. Rozwiązaniem jest samocewnikowanie za pomocą cewników hydrofilowych.
Krzysztof Pietrzyk ma 35 lat. Na wózku inwalidzkim jeździ od 12 lat. Mimo to aktywnie uprawia sport. Trenuje koszykówkę, jest członkiem reprezentacji Polski, brał udział w mistrzostwach świata i Europy, startował na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie. Oprócz tego startuje w zawodach driftingu samochodowego. Od niedawna używa cewników hydrofilowych.

Dnia 08.05.2012 na stronie PFRON została zamieszczona informacja pt. "Aktywny samorząd" dotycząca decyzji Zarządu PFRON odnośnie podziału środków finansowych na realizację programu w poszczególnych obszarach. Zarząd PFRON zatwierdził podział środków finansowych przewidzianych w planie finansowym PFRON na realizację w 2012 r. pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w poszczególnych obszarach,